Potřebujete poradit nebo telefonicky objednat záclony, závěsy? Volejte
+421 903 938 300

0
Celkově: 0.00Kč

Nákupní košík je prázdný

Allen / Záclony a závěsy

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

udělen ve smyslu čl. 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob při zpracovávání osobních údajů a volném pohybu těchto údajů ve spojení s ust. § 14 zákona č. 18/2018 Sb. o ochraně osobních v platném znění

 

(Dále jen "souhlas")

 

Zaškrtnutím políčka uděluji jako dotyčná osoba souhlas ke zpracování mých osobních údajů společnosti ALLEN, sro, se sídlem ČSA 1306/3, 024 04 Kysucké Nové Město, IČ: 44 637 683 (dále jen "provozovatel"), která na základě tohoto souhlasu může zpracovávat mé osobní údaje za účelem:

registrace mé osoby do e-shopu provozovatele, zpracování, plnění a distribuce mé objednávky a uchovávání mých osobních údajů v databázi provozovatele,

zasílání newsletteru, průzkum trhu a jiné marketingové účely.

Dotyčná osoba má oprávnění svůj souhlas kdykoliv odvolat, pro odvolání souhlasu klikněte sem. Odvolání souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování osobních údajů založeného na souhlasu před jeho odvoláním.

Další informace týkající se zpracování osobních údajů, jako právo požadovat od provozovatele přístup k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo na výmaz osobních údajů nebo právo na omezení zpracování osobních údajů apod., Jsou dostupné na webovém sídle provozovatele www.zaclonyzavesy.cz v části Ochrana osobních údajů.