VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVÉM OBCHODĚ ALLEN.CZ

 1. NÍZKA CENA
  Internetový obchod allen.cz je přímým dovozcem bytových doplňků, závěsů, kompletů, riasiacich stuh,  záclon-bílých, barevných, krešových, krajkových, niťových, dětských, kuchyňských, vánočních, velikonočních, voálových, organzových, Takže Vám umíme garantovat opravdu výhodné ceny. Do cen nabízeného zboží nevstupují náklady, které mají kamenné obchody, tedy drahé nájemné, náklady na množství prodavačů a pod.
   
 2. VYSOKÁ KVALITA
  V našem obchodě naleznete vybrané, osvědčené produkty, ve kterých Vám garantují kvalitu popřední němečtí, čeští, polští a turečtí  výrobci s dlouholetou tradicí, takže na rozdíl od levných čínských dovozů nabízeného na trhu se můžete spolehnout na lepší kvalitu.
 3. VELKÝ VÝBĚR A PODROBNÉ INFORMACE O ZBOŽÍ
  Vítejte u odborníků na všechny druhy závěsů, spon, záclon - bílých, barevných, krešových, krajkových, šnúrkových, dětských, kuchyňských, vánočních, velikonočních, voálových. Allen.cz je specializovaný internetový obchod s nejširší nabídkou bytových záclon a závěsů na internetu. Již od roku 1994 se zaměřujeme na maloobchod, velkoobchod a zásilkový obchod se záclonami, závěsy, jakož i dalšími službami - obšívání záclon, závěsů, našívání riasiacej stuhy a upravování tovaru. Dávame si záležet na tom, aby byla naše nabídka co nejpestřejší a zároveň obsahovala jen kvalitní a spolehlivý tovar. Záclony jsou vzdušné, lehké, mají dlouhou životnost a svým materiálovým složením (polyester) snadno udržovatelné. Jsou rozděleny do více druhů materiálu - Zakaria, voál, markizeta, organza, krajka, francouzský crystalón.

  Samozřejmostí jsou podrobné informace o nabízeném zboží. I díky tomu můžete využít funkci POROVNÁVANí, pomocí níž si můžete přehledně zobrazit více produktů vedle sebe, což Vám usnadní rozhodování.
   
 4. SPOLEHLIVOST A RYCHLOST DODÁNÍ
  Disponujeme vlastními skladovacími prostory a většinu zboží v  nabídce máme přímo skladem, takže jsme schopni zboží expedovat do 7 dní. Skladovou dostupnost je možné vidět u každého produktu. V případě, že je zboží nutné objednat, naši pracovníci Vás budou včas informovat o dodací lhůtě.
   
 5. VRÁCENÍ NEVYHOVUJICÍHO ZBOŽÍ, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMACE
  Nevyhovující zboží nám můžete bez udání důvodu do 7 dnů vrátit a na špatný zboží si můžete uplatnit reklamaci během celé záruční lhůty.
   
 6. NAŠE STABILITA JE VAŠE ISTOTA
  Společnost ALLEN, s.r.o. jako provozovatel internetového obchodu allen.cz působí v oblasti prodeje záclon již od roku 1997. Máme bohaté 22 leté zkušenosti v oboru, kvalifikovaný personál a nadstandardní obchodní vztahy s dodavateli.

  Do nabídky zařazujeme pouze vybíraný sortiment, který je osvědčený a odzkoušený na Slovensku.

   
Věříme, že o kvalitě našich služeb se přesvědčíte i vy a náš obchod si rychle oblíbíte.
 

 


pro registrované


 

nová registrace
zapomněl jsem heslo

Aktuality


Hity týždňa

 
© 2009 Allen, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.